Poleć link


 
  • Blog
  • /
  • Nie ryzykuj! Kupuj u polskiego producenta!
Opublikowano 15 grudnia 2016 o godzinie 16:09 przez Regalia

Firma Regalia, w której powstają piękne, unikatowe meble wykonywane wyłącznie ze starego, rozbiórkowego drewna oraz metalu z odzysku, a także płytki ścienne i podłogowe ze starej rozbiórkowej cegły, to gwarancja nie tylko najwyższej jakości produktu, ale również pewność, że został on wykonany z materiałów pozyskanych w sposób dochowujący najwyższych standardów. Od początku do końca wszystko wykonujemy sami i dlatego nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają produkt, który spełnia ich wymagania.

Stare drewno i cegły pozyskujemy z rozbiórek, których dokonujemy osobiście. Metal z odzysku wybieramy własnoręcznie. Dlatego mamy pewność skąd pochodzi materiał, z którego powstają nasze produkty. Żaden pośrednik nie wciśnie nam zgniłych desek lub niemile pachnących cegieł pozyskanych z obory, ani też materiałów nielegalnie pozyskanych z budynku wpisanego do rejestru zabytków. Wiele firmy wykorzystujących stare drewno, metal i cegły nie zwraca uwagi na to, czy zostały one pozyskane w sposób właściwy. My tak.

Naszą filozofią jest nie tylko najwyższa jakość produktu, ale również to, żeby był on wykonany przez polskich rzemieślników i był utożsamiany z produktem polskim. Jesteśmy polskim producentem i jesteśmy z tego dumni. Nie wymyślamy marketingowych hasełek i legend. Nie uciekamy się do reklamowania naszych produktów przy pomocy enigmatycznych określeń, takich jak „styl skandynawski”, „vintage”, czy „amerykańska jakość”, których jedynym celem jest wmawianie klientowi, że oto ma do czynienia z zagraniczną myślą technologiczną. My traktujemy naszych klientów poważnie i odpowiedzialnie. Dajemy im konkret, a jest nim oryginalne stare drewno, metal z odzysku, ręczna robota i produkt polski.

Szanowni Klienci, nie ryzykujcie. Kupujcie u polskiego producenta, który nadzoruje każdy etap powstawania produktu. Kupujcie produkty polskiej firmy Regalia.